oluline info

​​Soovime, et tunneksite end võimalikult mugavalt nii reisi broneerides kui ka reisi ajal. Selleks oleme kokku kogunud hulga informatsioon, mis võiks teid reisiks paremini ette valmistada. 

Broneerimine

Broneeringut tehes oleks vajalik teada kõigi reisijate ja sõidukite andmeid. Hoidke käepärast nii auto tehniline pass kui ka kehtivad isikut tõendavad dokumendid (reisimiseks sobib vaid pass ja ID kaart). Online broneeringu eest saab tasuda vaid krediitkaardiga. Broneeringuid saab ka tühistada ja muuta vastavalt konkreetsele toote tingimustele.
Lapsed vanuses 0–3 a reisivad tasuta, kui nad ei kasuta laeval ja/või hotellis eraldi voodit (maksimaalselt üks 0–3 a laps kajuti kohta) . Laps peab olema registreeritud ja broneeringu kinnituses olevate isikute nimekirjas. Kui lapsele vanuses 0–3 a (k.a) soovitakse eraldi voodit, tuleb maksta lastele kehtestatud hind. Mõnel juhul on lastele vanuses 4–15 a (k.a) kehtestatud erihinnad. 

​Reisimine 

K​ui olete broneeringukinnituse kätte saanud, siis sellel on ära toodud sadamate aadressid ja check-inni ajad. Palun lugege hoolikalt broneeringukinnitust ning võtke see ka reisil kaasa nagu ka vajalikud reisidokumendid ja volitused. Alla 18 a lapsed võivad reisida vaid täiskasvanu saatel. Lapsed vanuses 16–18 a võivad reisida laeval ka üksi, juhul kui nende vanemad või eeskostjad on selleks andnud kirjaliku loa. Nimetatud kirjalik luba tuleb ette näidata check-in-lauas mõlemal sõidusuunal. Loa mittenäitamisel isikut pardale ei lubata.​ Varuge aega õigeaegselt sadamasse jõudmiseks, sest hilinejaid laeva pardale ei lubata.

Lemmikloomadega reisimine

Lemmikloomi saab reisile kaasa võtta vaid teatud marsruutidel, millel ettevõte DFDS Seaways tegutseb. On oluline, et viiksite end kurssi lemmikloomadele kehtestatud tingimustega laeva pardal enne broneeringu sooritamist ja laevale saabumist ning teavitaksite juba broneeringu sooritamisel meid või reisikorraldajat oma soovist tuua lemmikloom laeva pardale. Omaniku/reisija kohustus on järgida eeskirju, mis kehtivad lemmikloomade impordile sihtriiki ja naasmisele lähteriiki. Omanik/reisija peab järgima ka kõiki teisi eeskirju, mis käsitlevad reisimist koos lemmikloomadega, sealhulgas passi ja muude dokumentidega seotud eeskirju.​
Rohkem infot lemmikloomadega reisimise kohta on ära toodud broneerimistingimuste all.