Reisi jõulupühade südamesse -25% soodsamalt!

Kohe on käes aasta imelisem aeg. See on periood aastast, kus omistame ajale hoopis teise rolli ning tähenduse. Mõnusas pühade-eelses saginas kui ahju läheb plaaditäis piparkooke ning pannil on särisemas verivorstid, on just õige aeg üllatada oma pere, lähedasi või sõpru laevareisiga Rootsi või Soome, et saada osa kohalikest jõulutraditsioonidest, külastada muinasjutulisi jõuluturge ning teha jõuluoste, sest alati mahub jõuluvana kingikotti üks lisakink ära.

DFDS'iga reisimise eelised:

  • Paldiski-Kapellskär-Paldiski liinil laevareisi pikkus kõigest 10 tundi.
  • Võimalus osta sihtkohast ning laeva pardakauplusest nii palju jõulukinke kui vaja. Lisatasu pagasi eest ei küsita. Laevas on ruumi piisavalt.
  • Sobiv sõidugraafik (Paldiski-Kapellskär suunal 7 väljumist ning Paldiski-Hanko suunal 9 väljumist nädalas mõlemal sõidusuunal).
  • Vaikne ja rahulik atmosfäär.
  • Mugavad kajutid, kus on võimalik puhata, magada ning lõõgastuda.
  • Võimalus nautida maitsvaid roogasid laeva buffet-restoranis.
  • Raamatukogu, kus on võimalik lugeda ajalehti, ajakirju või nautida mõne põneva raamatu lugemist.

Eripakkumise tingimused – vaata lähemalt

1. Eripakkumine kehtib reisidele E-N 12.11 – 20.12 2018 (k.a.).
2. Reiside broneerimine: 12.11 – 20.12 2018 (k.a.).
3. Reisimine 12.11 – 20.12 2018 (k.a.).
4. Eripakkumine kehtib väljumistele suunal Paldiski-Kapellskär-Paldiski ja Paldiski-Hanko-Paldiski.
5. Broneeri 1 sõidusuund või edasi-tagasi laevareis.
6. Sellise soodustusega kohtade arv on igale väljumisele piiratud.
7. Sõidukit, reisikuupäevi on hiljem broneeringus võimalik muuta lisatasu eest: üks muutmiskord 10 eur kehtib korraga mitmele muudatusele.
8. Telefoni või e-posti vahendusel laevapiletite broneerimisel lisandub broneerimistasu 10 (kümme) eur.
9. Reisi muutmine, tühistamine jms. toimub vastavalt DFDS Reisija broneerimis-ja veotingimustele (https://www.dfdsseaways.ee/oluline-info/oluline-info-reisijatele/broneerimistingimused ).

Tivoli Garden

Jõuluturg Tivoli Garden'is on Kopenhaageni elanike seas üks armastatumaid. Kirjeldamatut ilu pakuvad tuhanded jõulutuled ning-kaunistused, mida on võimalik imetleda nii Tivolis ringi jalutades,  karusselliga sõites või restoranis jõululõunat nautides.

Vaata lähemalt: https://www.tivoligardens.com/en/saesoner/jul

https://www.visitcopenhagen.com/copenhagen/get-spirit-copenhagens-christmas-markets

Skansen jõuluturg

Jõulud algavad Skansen'ist! Ja nii juba alates 1903. aastast, mil toimus esimene jõuluturg.  Skansen'i Vabaõhumuuseumi iga-aastane jõuluturg, kus saab parima ülevaate sellest, kuidas tähistati jõule vanal ajal, tähistab paljude jaoks just nimelt pühade algust! Pidustused algavad juba novembri lõpus ning seejärel avatakse ka traditsiooniline jõuluturg, kus on võimalik soetada kohalikku käsitööd, jõulukaunistusi, vorsti, juustu, erinevaid vürtse.

Vaata lähemalt: http://www.skansen.se/en/christmas-at-skansen

Liseberg 'i lõbustuspark muutub detsembris muinasjutumaaks. Väravas tervitavad teid jõuluvanad, kohapeal on võimalus nautida jääballetti, osaleda aaretejahil ning anda oma jõulukinkide-ja soovide nimekiri üle Jõuluvanale isiklikult.

Vaata lähemalt: https://www.liseberg.com/christmas-at-liseberg/

Jõulumuinasjutt Soomes

Tampere jõuluturg avab sellel aastal oma uksed 2.detsembril, mil linna keskväljak Keskustori muutub muinasjutuliseks jõulukülaks.kus on võimalik osa saada kohalikest jõulutraditsioonidest, maitsta kohalikke jõuluhõrgutisti ja-jooke ning soetada jõulukinke perele, lähedastele ning sõpradele.

Vaata lähemalt: http://tampereenjoulutori.fi/en

Helsingi jõuluturg

Jõulutuledes linn ning dekoreeritud kaupluste vaateaknad, eriti Stockmanni kaubamaja temaatiline vaateaken, mida tullakse spetsiaalselt uudistama, annavad aimu sellest, et kohe-kohe on käes aasta imelisem aeg.

Iga-aastane Helsingi jõuluturg, mis toimub linna südames, on vanim ja suurim jõuluturg Soomes. Siin on mõnus veeta pühade-eelset aega nii oma perega ja/või lähedastega:  lapsed saavad kohtuda jõuluvanaga, sõita karusselliga, võimalik on kaunistada piparkooke. Kingitusi, millega oma lähedasi üllatada, leiab nii kohaliku käsitöö kui ka jõuluhõrgutiste hulgast.

Vaata lähemalt:

https://www.visitfinland.com/article/helsinki-the-christmas-city-2/​