Eripakkumine mootorratturitele

Kas unistad Euroopale või Skandinaaviale mootorrattaga tiiru pealetegemisest? Aitab unistamisest! Hakka unustamatut suveseiklust kavandama! Ainult praegu annab DFDS laevapiletite broneerimisel kajuti ja mootorratta hinnalt 20% soodustust! 
Unusta igavad maanteed ja seikle Skandinaavia või Lääne-Euroopa avastamata kohtades! DFDS-iga reisides saad puhata, hästi süüa ja kordumatut merereisi nautida. Meie hoolitseme samal ajal selle eest, et Sinu mootorratas jõuaks turvaliselt sihtkohta.

​​DFDS-iga reisimise eelised:​

 • Turvaline mootorratta transport
 • Sobiv laevagraafik
 • Mugav puhkus kajutis
 • Pardateenused: restoranid, baarid, kohvikud, kauplused

Eripakkumise tingimused – vaata lähemalt

 1. Eripakkumine kehtib reisidele 14.05. – 7.10.2018 (k.a.).
 2. Reiside broneerimine: 14.05. – 31.08.2018 (k.a.).
 3. Pakkumine sisaldab: kajut ning mootorratta või külgkorviga mootorratta ülevedu.
 4. Eripakkumine ei sisalda: istesalongi kohta, kohta kajutis, kütuse lisatasu, eineid (v.a. Paldiski-Hanko-Paldiski liinil, kus söögid on piletihinna sees) ning tekipiletit (Paldsiki-Hanko-Paldiski liinil).
 5. Eripakkumine kehtib suundadel: Paldiski-Kapellskär-Paldiski ja Paldiski-Hanko-Paldiski.
 6. Broneeri 1 sõidusuund või edasi-tagasi laevareis.
 7. Sellise soodustusega kohtade arv on igale väljumisele piiratud.
 8. Sõidukit, reisikuupäevi ning kohta kajutis on hiljem broneeringus võimalik muuta lisatasu eest: üks muutmiskord 10 eur kehtib korraga mitmele muudatusele.
 9. Telefoni või e-posti vahendusel laevapiletite broneerimisel lisandub broneerimistasu 10 (kümme) eur.
 10. Reisi muutmine, tühistamine jms. toimub vastavalt DFDS Reisija broneerimis-ja veotingimustele (https://www.dfdsseaways.ee/oluline-info/oluline-info-reisijatele/broneerimistingimused).​
​​
​​
​​​​​​​

Mootorrattaga Soomes

Soome on suurepärane koht puhkamiseks.Tuhanded saared, mida külastada, tuhanded järved, kus peale väsitavat, kuid kindlasti elamusterohket päeva mootorrattal rahus ja vaikuses ujuda, jalutuskäik metsas või saunakülastus, mis kuulub nö kohustusliku elemendina Soome reisi hulka – see on tõeline puhkus. 
Ükskõik, millise sõidusuuna mootorrattal Soome minnes valite, avastamist jätkub igas Soome piirkonnas.

VAATA LISAKS​ ​

Mootorrattaga Rootsi

Tuhanded järved, kilomeetrite viisi katkematu ketina kulgevad metsad, kaljused saarestikud, Skandinaavia arhitektuuri meistriteosed ja autentsed külad, mis on sellisena püsinud aastasadu – see on vaid väike osa sellest, mida Rootsil on rändurile pakkuda.​


VAATA LISAKS​ ​​​

​​​