​KOPENHAAGEN

Kohalejõudmine

Kopenhaagenisse saab Eestist reisida mitmel viisil - lennukiga ning auto ja laevaga. Kui ei ole soovi lennata, siis võib sõita DFDSi laevaga Paldiskist-Kapellskäri ning edasi matkata autoga läbi Rootsimaa Oslosse (ca 600 km). Oslost saab võrratu kruiisilaevaga reisida Kopenhaagenisse.​
Proovige kindlasti Kopenhaageni elustiili liigeldes ringi jalgrattaga, mida saab kesklinnas igal pool rentida. Taani kokakunst rahuldab ka väga nõudlikku maitset ning kaunid merevaated ja arhitektuur võidavad teie südame​.

Soovitame külastada

Kui olete linnas liiklemiseks juba jalgratta rentinud, siis hommikusöögiks külastage võrratut Torvehallerne​ turgu​. Üle 60 kaupmehe pakuvad kõike värsket alates mereandidest kuni gurmeešokolaadini välja.
Soovitame ka sõitu mere äärde, et külastada kuulsat Hans Christian Anderseni muinasjutust inspireeritud Väikse Merineitsi​ kuju.
Vaadake kindlasti üle värvika ajalooga Christiania hipikommuun​. 45 aastat tagasi hõivasid sajad noored mahajäetud sõjaväebaasi ning turisti jaoks on tänapäeval tegemist eelkõige alternatiivse kunsti, käsitöö, muusika ja orgaanilise toidu keskusega. 1843. aastal loodud Tivoli lõbustuspargis saavad elamuse nii lapsed kui täiskasvanud. Pargis on nii ajaloolised  kui ka kaasaegsed atraktsioonid.
Suurel terriotooriumil asuv park on õhtuti tuledesäras, sisaldab ca 30 kohvikut ja kaunilt kujundatud aedu jalutamiseks.​​