​​​​JACK’I REIS EUROOPASSE – EKSKLUSIIVSED PAKKUMISED

Täname, et mängisite mängu „Jack'i reis Euroopasse". Mängus osalejana on Sul võimalus reisida Skandinaaviasse või lääne-Euroopasse 15 % soodsamalt!

Planeeri oma järgmine reis DFDS'iga!

Broneeri kohe ja säästa 15% Paldiski-Kapellskär, Klaipeda-Kiel või Klaipeda-Karlshamn laevareisilt. Allahindlus laieneb kajutile ja sõidukile. ​

  • 15% allahindlus kajutilt ja sõidukilt Klaipeda-Kiel liinil
  • 15% allahindlus kajutilt ja sõidukilt Klaipeda-Karlshamn liinil
  • 15% allahindlus kajutilt ja sõidukilt Paldiski-Kapellskär liinil

 


Pardal pakutavad teenused

DFDS'iga reisides ei jõua Sa sihtkohta ainuüksi puhanult, vaid Sul on võimalik nautida ka pardal pakutavaid teenuseid.  Paldiski-Kapellskär liini teenindaval laeval on buffet-restoran, kus on võimalik nautida maitsvat toitu. Klaipeda-Kiel ning Klaipeda-Karlshamn liinil on lisaks buffet-restoranile võimalik nautida õhtusööki a'la carte restoranis.

Laeval asuvast Kapteni baarist on võimalik tellida endale meelepärane kokteil ning nautida akendest avanevat imelist merevaadet. Kui unustasid reisilt midagi oma lähedastele kaasa osta, siis ära muretse – laeval asuvast pardakauplusest leiad esindusliku valiku suveniire, maiustusi, kosmeetikat. Pere pisemate jaoks pakub kindlasti avastamist laste mänguruum.

Luksuslikumat merereisi nautida soovijatele pakume võimalust  broneerida Commodore tüüpi kajut, kus on mugavad voodid, TV ja minibaar!


 


Üks reis – erinevad riigid

Kas Sa otsid midagi rohkemat? DFDS laevadega reisides on Sul võimalik külastada mitut eri riiki ja teha ring peale kogu Baltikumile. Laevaga Paldiskist Kapellskäri reisides on Sul näiteks Kapellskäri sadamasse jõudes võimalik sealt autoga  edasi liikuda lõuna-Rootsi, Karlshamni ning sealt juba laevaga Leetu, Klaipedasse. Kui Leetu jõudes otsustad võtta suuna tagasi Eestile, saad sõita nii läbi Leedu kui Läti ja avastada oma naaberriike.
Neile, kellel on natukene rohkem aega ja soov  avastada midagi rohkemat, soovitame Leedust DFDS laevaga edasi liikuda juba Saksamaale, Kieli.

Kui lõuna-Rootsi piirkond on läbi käidud, on sealt Taani poole liikudes võimalik ületada kuulus Oresund’i sild, avastada Taanit ja sealt juba võtta suund Norra poole.

Kui aga Sinu suvepuhkuse plaanides on näiteks mõte ringreisist Skandinaavias, on laevareis selleks väga hea variant – laevale Paldiskist ning sealt juba edasi Rootsi, Taani või Norrasse.