REISI SKANDINAAVIASSE 20% SOODSAMALT​​​

Suvi on parim aeg reisimiseks ning uute elamuste kogumiseks. Alusta oma puhkuseplaanide tegemist juba nüüd ning broneeri laevapiletid, et saaksid nautida laevareisi suvisesse Skandinaaviasse koos pere või sõpradega 20% soodsamalt.

DFDS on Põhja-Euroopa suurim laevandusettevõte, opereerides 55 laevaga 25 marsruudil, millest 8 on reisijateveo liinid: Kopenhaagen-Oslo, Newcastle-Amsterdam, Dieppe-Newhaven, Dover-Calais, Klaipeda-Kiel, Klaipeda-Karlshamn, Paldiski-Kapellskär ja Paldiski-Hanko. Täna asuvad DFDSi kontorid 20 Euroopa riigis. DFDS A/S Eesti filiaal opereerib igapäevaselt kauba-ja reisijateveo laevaliine suundadel Paldiski-Kapellskär-Paldiski 7 väljumisega nädalas ning Paldiski-Hanko-Paldiski 9 väljumisega nädalas mõlemal sõidusuunal. ​

DFDS'iga reisimise eelised:​

 • 20% soodustus matkaauto ja kajuti (sh istesalongi) hinnast.
 • Sobiv sõidugraafik (Paldiski-Kapellskär suunal 7 ning Paldiski-Hanko suunal 9 väljumist nädalas (mõlemal sõidusuunal).
 • Laevareisi pikkus Paldiski-Kapellskär liinil ainult 9,5 tundi.
 • Kaasavõetav pagas lisatasuta.
 • Vaikne ja rahulik atmosfäär. 
 • Mugavad kajutid, kus on võimalik puhata, magada ning lõõgastuda.
 • Võimalus lemmikloom reisile kaasa võtta. ​
 • Paldiski-Hanko-Paldiski liinil toitlustamine piletihinnas.

Eripakkumise tingimused – vaata lähemalt:

 1. Broneerimine ja reisimine: 8.04. – 31.10. 2019 (k.a.).
 2. Eripakkumine kehtib suundadel: Paldiski-Kapellskär-Paldiski ja Paldiski-Hanko-Paldiski.
 3. Broneeri 1 sõidusuund või edasi-tagasi laevareis.
 4. Eripakkumine ei sisalda kütuse lisatasu, eineid (v.a. Paldiski-Hanko-Paldiski liinil ning laupäevastel ML Sailor väljumistel Paldiski-Kapellskär-Paldiski liinil).
 5. Sellise soodustusega kohtade arv on igale väljumisele piiratud.
 6. Sõidukit, reisikuupäevi ning kohta kajutis on hiljem broneeringus võimalik muuta lisatasu eest: üks muutmiskord 10 eur kehtib korraga mitmele muudatusele.
 7. Telefoni või e-posti vahendusel laevapiletite broneerimisel lisandub broneerimistasu 10 (kümme) eur.
 8. Reisi muutmine, tühistamine jms. toimub vastavalt DFDS Reisija broneerimis-ja veotingimustele (https://www.dfdsseaways.ee/oluline-info/oluline-info-reisijatele/broneerimistingimused). ​

​​